manutd.com

Ruszył proces Ryana Giggsa. „Nieświadomie próbowałem skrzywdzić Kate”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

16 sierpnia 2022 roku były piłkarz Manchesteru United, Ryan Giggs stanął przed sądem. Walijczyk został oskarżony o napaść i przemoc wobec kobiet. Sam Giggs przyznał, że nieświadomie próbował skrzywdzić Kate Greville.

Greville jest byłą partnerką Giggsa, z którą się spotykał pomiędzy sierpniem 2017 roku a listopadem 2020 roku. Po zakończeniu związku z byłym selekcjonerem reprezentacji Walii kobieta zdecydowała się wnieść oskarżenie wobec byłego partnera.

Emerytowany skrzydłowy został oskarżony o napaść na Kate Greville oraz spowodowanie szkód zdrowotnych. Dodatkowo Giggs miał zaatakować młodszą siostrę kobiety, Emmę tego samego dnia. Jednak oskarżony przez wiele miesięcy utrzymywał, że jest niewinny w tej sprawie.

Były zawodnik „Czerwonych Diabłów” potwierdził wieloletnie plotki sugerujące jego brak przywiązania do jednej partnerki. Giggs ujawnił, że podczas związku ze swoją żoną nie zawsze dochowywał wierności i często flirtował z wieloma kobietami.

Według oskarżonego wszystkie uczynki, które jakoś negatywnie odbiły się na jego związku z Kate oraz relacji były nieumyślne.

Relacja z procesu Ryana Giggsa prowadzona przez „Manchester Evening News”.  

Tagi: ,

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze