manutd.com

The Athletic: Man Utd pracuje nad wypożyczeniem Hannibala Mejbriego do Birmingham City

Mateusz Błaszczyk
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień The Athletic trwają rozmowy pomiędzy Manchesterem United a Birmingham City w kwestii potencjalnego wypożyczenia Hannibala Mejbri’ego. W grze o 19-latka są jeszcze dwa inne kluby Championship.

Wychowanek „Czerwonych Diabłów” przyciągnął zainteresowanie kilku klubów z zaplecza angielskiej ekstraklasy, lecz to właśnie drużyna z Birmingham ma wygrywać w wyścigu o podpis Tunezyjczyka. Jednakże decyzja nie została jeszcze podjęta, gdyż w grze cały czas są Middlesbrough oraz West Bromwich Albion. Manchesterowi United ma zależeć, aby 19-latek jak najszybciej dołączył do nowej drużyny, z uwagi na to, że w tym tygodniu rusza już 4. kolejka Championship.

Mejbri poleciał z resztą drużyny Erika ten Haga na przedsezonowe tournée i wystąpił w meczach przeciwko Crystal Palace, Aston Villi oraz Rayo Vallecano. Mimo tego nie znalazł się choćby na ławce w pierwszych dwóch spotkaniach Manchesteru United w bieżącej kampanii. Od swojego przyjścia do klubu z Old Trafford w 2019 roku za kwotę, która może wzrosnąć do nieco ponad 9 milionów funtów, Hannibal wystąpił jedynie w trzech meczach seniorskiej kadry.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze