Adwokaci Diabłów #27 – kryzysowe bingo Manchesteru United

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Powiedzieć, że Manchester United nie zaczął sezonu najlepiej, to jakby powiedzieć, że Odra ostatnio troszkę się zanieczyściła. Co nie gra na Old Trafford? Cóż, właściwie wszystko.

Zazwyczaj w naszym podcaście pochylaliśmy się nad każdym spotkaniem osobno i próbowaliśmy wskazać plusy oraz minusy. Tym razem jednak uznaliśmy, że nie ma to większego sensu i zamiast tego postanowiliśmy znaleźć odpowiedzieć na to, gdzie leży największy problem “Czerwonych Diabłów”. Odpowiedzi nie napawają optymizmem.

Równie mało optymistyczna wydaje się sytuacja z Cristiano Ronaldo. Jego pozostanie oznacza dalsze problemy w szatni, a odejście – brak napastnika, który zapewniłby dużą liczbę bramek. Czy jednak robienie niewolnika z Portugalczyka nie jest przykładaniem sobie lufy do skroni?

Jednym z poruszonych przez nas tematów jest także zagadkowa chęć sprzedania Jamesa Garnera. Nie siedzimy co prawda na treningach Manchesteru United, wydaje się jednak, że przy obecnych problemach w linii pomocy, pozbywanie się utalentowanego, młodego zawodnika, który ma za sobą świetne wypożyczenie do Nottingham, jest… nierozsądne.

Jak zawsze możecie nas znaleźć również na Spotify, a także innych platformach podcastowych.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze