Andy Mitten: Man Utd rozważa wypożyczenie Christiana Pulisicia

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Andy Mitten poinformował, że Manchester United aktualnie rozważa złożenie oferty wypożyczenia za jednego z graczy ligowych rywali. „Czerwone Diabły” chciałyby tymczasowo wzmocnić formację ofensywną Christianem Pulisiciem z Chelsea.

Zespół prowadzony przez Erika ten Haga nadal zmaga się z problemami kadrowymi w formacji ofensywnej. W międzyczasie ruchy klubu na rynku transferowym również nie dają żadnych optymistycznych przesłanek w sprawie jakościowego wzmocnienia zespołu.

Według Andy’ego Mittena Manchester United ma rozważać aktualnie złożenie oferty wypożyczenia jednego z napastników Chelsea. Klub z Old Trafford chciałby tymczasowo pozyskać Christiana Pulisicia. Jednak Amerykaninem interesują się również inne zespoły.

Dotychczas zainteresowanie usługami byłego gracza Borussi Drotmund miały przejawić takie kluby jak: Newcastle United, Juventus oraz Atletico Madryt. Natomiast Chelsea ma zdawać sobie sprawę, że gracz nie jest zadowolony ze swojej sytuacji, więc wysłucha ofert wypożyczenia.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze