realmadrid.com

Arancha Rodriguez: Man Utd złożył ofertę kupna Casemiro

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dobrze poinformowana w sprawach transferów Realu Madryt, Arancha Rodriguez ujawniła, że Manchester United złożył ofertę wykupu Casemiro. Według dziennikarki oferta “Czerwonych Diabłów” za brazylijskiego pomocnika ma być “oszałamiająca”.

Manchester United nadal poszukuje odpowiedniego kandydata do wzmocnienia środka pola przed końcem okna transferowego. W ostatnich dniach zrobiło się głośno o podchodach pod Casemiro z Realu Madryt, co ma być skutkiem fiaska negocjacji w sprawie przenosin Adriena Rabiota.

Ostatnie informacje w sprawie Brazylijczyka sugerowały, że najchętniej pozostałby on w stolicy Hiszpanii. Jednakże pojawiały się również plotki w hiszpańskich mediach, które mówiły o możliwym podwojeniu dotychczasowej pensji gracza po przenosinach na Old Trafford (około 363 tys. funtów na tydzień).

Arancha Radriguez określana jest jako jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł medialnych związanych z transferami Realu Madryt. Jej zdaniem Manchester United miał złożyć ofertę kupna Casemiro. Dodatkowo określiła ona propozycję “Czerwonych Diabłów” jako “oszałamiającą”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze