manutd.com

Gary Neville: Man Utd bez Cristiano Ronaldo może skończyć w dolnej części tabeli

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Gary Neville uważa, że Manchester Unitd może zakończyć obecny sezon w dolnej części tabeli, jeśli Cristiano Ronaldo opuści klub. Jak na razie, pod wodzą Erika ten Haga, zanotowali oni najgorszy start w lidze od 101 lat.

Otwierająca sezon porażka z Brighton i następna przegrana z Brentford oznaczają, że “Czerwone Diabły” znalazły się na samym dnie Premier League. Tymczasem przyszłość Cristiano Ronaldo wciąż nie jest pewna, ponieważ 37-latek chciałby dołączyć do klubu grającego w Lidze Mistrzów.

Gary Neville, który grał kiedyś wraz z Portugalczykiem w jednym zespole, wierzy, że utrata tego zawodnika może pogrzebać nadzieje jakiekolwiek rozsądne miejsce w tym sezonie.

– Problem polega na tym, że jeśli go stracą, to nie pozostaje nikt inny do strzelania bramek. Jeśli on odejdzie, a oni nikogo nie sprowadzą albo kupią słabych graczy, to mogą skończyć sezon w dolnej części tabeli – stwierdził Gary Neville.

– Uważam, że to jest zespół na dolną część tabeli. To odważne stwierdzenie, które może brzmieć głupio pod koniec rozgrywek. Są jednak zdemoralizowani i rozbici na kawałki. Jest tam naprawdę źle. Muszą jakoś wrócić do stanu początkowego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze