Fabrizio Romano: Casemiro dołączy do Manchesteru United

Oliwier Kazuń
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano poinformował, że Casemiro dołączy do Manchesteru United.

Manchester United już kilka dni temu rozpoczął rozmowy z Realem Madryt oraz obozem piłkarza. Zasłużony pomocnik Realu Madryt zdobył m.in. pięć pucharów Ligi Mistrzów, trzy mistrzostwa Hiszpanii oraz trzy klubowe Mistrzostwa Świata.

Manchester United transferem reprezentanta Brazylii liczy na odblokowanie pełnego potencjału Freda. W reprezentacji Casemiro gra w roli typowego defensywnego pomocnika, który zabezpiecza zawodników z przodu. Fred doskonale czuje się u boku starszego partnera z reprezentacji. Obaj wystąpili razem 20 razy w meczach reprezentacji Brazylii. Drużyna wygrała 18 takich meczów, raz zremisowała i raz przegrała. Jedyna porażka miała miejsce w finale Copa America, w którym Fred został zmieniony w przerwie. Argentyna wygrała tamto spotkanie 1:0.

Z informacji jakie przekazał włoski dziennikarz, reprezentant Brazylii w najbliższym czasie podpisze kontrakt z Manchesterem United. Umowa na cztery lata z opcją przedłużenia o rok, a transakcja wyniesie 60 milionów euro + 10 milionów euro w bonusach. Do oficjalnego potwierdzenia transferu pozostały tylko załatwienie wizy oraz testów medycznych.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze