liverpoolfc.com

Jurgen Klopp broni Manchesteru United: Agbonlahor nie był mentalnym potworem, kiedy przegrywał z nami 6:0

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United znalazł niespodziewanego obrońcę w postaci Jurgena Kloppa. Na “Czerwone Diabły” spadła lawina krytyki, po tym jak przegrali z Brentford 4:0. Jednak zdaniem niemieckiego szkoleniowca, wielu byłych zawodników komentujących ten mecz zapomina, co sami przeżywali na boisku.

Już w poniedziałek dojdzie do starcia Manchesteru United z Liverpoolem. Oba zespoły nie zaczęły tego sezonu zbyt dobrze. Podopieczni Erika ten Haga przegrali ze wspomnianym już Brenford oraz Brighton, natomiast “The Reds” zanotowali remisy z Fulham oraz Crystal Palace. Niespodziewanie jednak Jurgen Klopp stanął w obronie Manchesteru United.

– Zapominamy, jak mocny jest Brentford. Obejrzałem pierwszą połowę tego meczu, a potem jechałem do domu. Słuchałem TalkSPORT i Gabby’ego Agbonlahora. Przegrał z nami 6:0, kiedy pracowałem tu przez pierwszy rok. Nie przypominam sobie, żeby wyglądał wtedy na boisku jak mentalny potwór – zwrócił uwagę szkoleniowiec Liverpoolu.

– To co powiedział o United sprawiło, że prawie do nich zadzwoniłem. Chciałem zadzwonić i powiedzieć mu, że zapomniał, co sam przechodził jako piłkarz, niewiarygodne. A skoro byli piłkarze mówią takie rzeczy, to łatwo wyobrazić sobie, jak to wygląda w innych miejscach. Musisz sobie zadać pytanie: jak chciałbyś zareagować w takiej sytuacji?

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze