ajax.nl

The Athletic: Ajax odrzucił ofertę Manchesteru United za Antony’ego

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United przejawia zainteresowanie Antonym, zawodnikiem Ajaksu. Czeka ich jednak spore wyzwanie, jeśli będą chcieli go pozyskać w trakcie obecnego okienka transferowego.

Jak informują źródła The Athletic, Manchester United wystosował w środę ofertę w wysokości 80 milionów euro za Brazylijczyka, która została odrzucona. Erik ten Hag chciałby wzmocnić skład przed 1 września i chętnie nawiązałby ponową współpracę z graczem Ajaksu.

Dyrektorzy z Old Trafford nie spoglądają jednak z optymizmem na tę sytuację, po tym jak ich oferta spotkała się z odmową. Ajax woli zatrzymać 22-latka, który zdobył 18 bramek w 57 występach od momentu dołączenia z Sao Paulo w 2020 roku. „Czerwone Diabły” nie są chętne do składania wyższej oferty.

Bardziej prawdopodobny wydaje się w tej chwili transfer Cody’ego Gakpo z PSV Eindhoven. Źródła The Athletic donoszą, że Gakpo zgodził się przedłużyć kontakt do 2026 roku, jednak ustalił, że jeśli do klubu trafi odpowiednia oferta, to PSV nie będzie stawać mu na drodze.

Przed zamknięciem okienka transferowego priorytetem Manchesteru United jest wzmocnienie środka pola. Czyniony jest progres w sprawie Casemiro, który zostałby jednym z najlepiej zarabiających zawodników w klubie.

„Czerwone Diabły” pozyskały jak do tej pory Lisandro Martineza, Christiana Eriksena oraz Tyrella Malacię, jednak fatalny początek sezonu sprawia, że nadal rozglądają się za wzmocnieniami. Za nimi porażka z Brightonem oraz Brenfordem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze