psv.nl

Fabrizio Romano: Man Utd utrzymuje kontakt z przedstawicielami Antony’ego oraz Cody’ego Gakpo

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Na dobre rozkręciła się saga transferowa z udziałem Manchesteru Unite. Po wzmocnieniu środka pola, “Czerwone Diabły” szukają kogoś, kto zapewni więcej możliwości w ofensywie. Na głównych kandydatów wyrośli Antony oraz Cody Gakpo.

Przypomnijmy, że Manchester United złożył już jedną ofertę za Antony’ego, która została odrzucona. Szkoleniowiec Ajaksu dosyć jasno dał do zrozumienia, że wolałby nie sprzedawać Brazylijczyka. Sam zawodnik jednak naciska na transfer.

Jak informuje Fabrizio Romano, Manchester United wciąż utrzymuje kontakt z agentami Antony’ego, a piłeczka znajduje się po stronie Ajaksu. To mają być kluczowe dni, które zadecydują o tym, czy ten transfer dojdzie do skutku.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Cody’ego Gakpo, który przez wielu opisywany jest jako tańsza alternatywa Antony’ego. “Czerwone Diabły” raczej nie zdecydują się pozyskać obu i będą musiały podjąć decyzję, na którego z nich postawić.

Według Romano, przedstawiciele z Old Trafford już od dwóch tygodni utrzymują bezpośredni kontakt z obozem Holendra. Włoski dziennikarz uważa, że 23-latek zawsze znajdował się on na liście Manchesteru United, a dodatkowo zwraca uwagę, że Gakpo reprezentują ci sami agenci, co Erika Ten Haga.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze