manutd.com

The Athletic: komunikacja w Man Utd zawodzi nawet ws. rozmów kwalifikacyjnych

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Portal The Athletic zdecydował się przybliżyć historię człowieka, który odbył dwie różne rozmowy kwalifikacyjne na Old Trafford. W rezultacie ponownie potwierdzono przypuszczenia o braku komunikacji pomiędzy pracownikami klubu.

The Athletic dowiedziało się o kandydacie z zewnątrz, który ubiegał się o dwa różne stanowiska wyższego szczebla w Manchesterze United. Wspomniany kandydat miał wystarczająco bogate CV w sprawie pierwszego stanowiska, co przełożyło się na długą rozmowę kwalifikacyjną.

Ostatecznie nie otrzymał on angażu na wspomnianym stanowisku. Kandydat miał kolejną rozmowę o pracę w sprawie już innego stanowiska w tym samym dziale w późniejszym terminie. Osoba przeprowadzająca rozmowę, czyli ankieter był już inny.

Jak się okazało, nie odnotowano w aktach, ani nie przekazano żadnej informacji, że ów kandydat był już na rozmowie o pracę w tym dziale. W rezultacie cały proces musiał rozpocząć się odnowa. Niektórzy pewnie z przymrużeniem okna będą postrzegać tę sytuację, lecz właśnie takie zdarzenia pokazują, że klub ma problemy nie tylko na arenie sportowej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze