ManUtd.com

Christian Eriksen po zwycięstwie z Liverpoolem: nasza intensywność była na innym poziomie

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Christian Eriksen pochwalił swoich kolegów z Manchesteru United za intensywność, którą pokazali w trakcie zwycięskiego meczu z Liverpoolem.

Duński pomocnik zauważył sporą różnicę pomiędzy tym jak prezentował się jego zespół podczas pierwszego zwycięstwa w tym sezonie a porażką ze swoim byłym klubem – Brentford.

– Uważam, że intensywność była na zupełnie innym poziomie w porównaniu do meczu z Brentford. Oczywiście wtedy popełniliśmy kilka błędów, co dało przewagę naszym rywalom, a teraz zaczęliśmy lepiej i byliśmy silniejszym zespołem w pierwszej połowie – uważa Eriksen.

Duńczyk pochwalił także zjednoczenie zespołu, które jego zdaniem można wyczuć zarówno na, jak i poza boiskiem.

– Myślę, że to zjednoczenie pojawiło się po dwóch porażkach. Musieliśmy wrócić do podstaw i wspólnie nad tym popracować. Musieliśmy pokazać, że potrafimy poradzić sobie z tym lepiej i myślę, że to właśnie zrobiliśmy.

– Oczywiście w defensywie pojawiło więc więcej pasji w stylu południowej Ameryki i odrobinę Hiszpanii, ale w ofensywie też dawaliśmy z siebie wszystko. Mamy kilku szybkich zawodników, więc ten styl gry, w połączeniu ze stylem Liverpoolu, bardzo nam pasował.

– Wspaniale się gra z zawodnikami, którzy chcą biegać i grać w piłkę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze