manutd.com

„MEN”: Harry Maguire jest skoncentrowany na grze w Manchesterze United

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Ostatnio w mediach pojawiały się informacje o tym, że Harry Maguire znalazł się w orbicie zainteresowań Chelsea. Jednak według doniesień „MEN” kapitan Manchesteru United jest skoncentrowany na grze dla „Czerwonych Diabłów”.

Maguire usiadł na ławce rezerwowych podczas spotkania z Liverpoolem. Okazało się to trafną decyzją, a duet, który stworzyli Martinez i Varane spisał się świetnie. Jednak Anglik zaakceptował wybór Ten Haga i jest wciąż wdzięczny za to, że Holender pozostawił na jego ramieniu opaskę kapitana.

Obrońca jest również spokojny o swoją pozycję w zespole i cieszy się, że może grać dla tak wielkiego klubu. Nie rozważa przenosin do Chelsea, która z resztą traktuje go jako alternatywę na wypadek, jeśli nie uda się sprowadzić Wesleya Fofany. Takie informacje potwierdza Fabrizio Romano, który na swoim koncie na Twitterze zaznaczył, że 29-latek nigdzie się nie wybiera.

– Nie są prowadzone negocjacje pomiędzy Manchesterem United a Chelsea w sprawie Harry’ego Maguire’a. On chce pozostać w Manchesterze United i walczyć o miejsce. Plany klubów się nie zmieniły – napisał dziennikarz

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze