manutd.com

The Athletic: Everton negocjuje transfer Jamesa Garnera

Koss Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Everton prowadzi rozmowy z Manchesterem United, których tematem jest transfer Jamesa Garnera. Młody Anglik nie znajduje się w planach Erika ten Haga, a zespół z Liverpoolu planuje to wykorzystać.

Kilka klubów Premier League wyraża zainteresowanie Jamesem Garnerem, a wśród nich są Southampton, Leicester oraz Tottenham. „Lisy” jednak musiałaby najpierw kogoś sprzedaż, aby pozwolić sobie na tę transakcję.

Manchester United ma oczekiwać 14 milionów funtów za Garnera, który w poprzednim sezonie zaliczył świetne wypożyczenie do Nottingham i pomógł im wywalczyć awans do Premier League.

21-latek nie miał wielu okazji, aby zaimponować Erikowi ten Hagowi, ponieważ zmagał się z kontuzją, a w spotkaniach przeciwko Brighton oraz Brentford został niewykorzystanym rezerwowym. Jeśli chodzi o starcie z Liverpoolem, to znalazł się on zupełnie poza składem.

Jak do tej pory Garner zanotował 97 seniorskich występów. W tym czasie zdobył 8 bramek i zanotował 11 asyst. Everton szuka wzmocnień w środku pola, po tym jak Frank Lampard potwierdził, że Delle Alli jest bliski przenosin do Besiktasu.

Everton pracuje także nas transferami Mohammeda Kudusa z Ajaksu – w grę wchodzi wypożyczenie z opcją kupna – oraz Idrissy Gueye’a.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze