ajax.nl

Media: Ajax odrzucił ofertę Man Utd za Antony’ego

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano oraz Mike Verweij zgodnie donoszą, że Ajax miał odrzucić kolejną ofertę Manchesteru United. „Czerwone Diabły” tym razem miały zaoferować około 90 mln euro za skrzydłowego Antony’ego.

Od kilkunastu dni media informują o podchodach Manchesteru United pod skrzydłowego Ajaxu Antony’ego. Według tych informacji angielski zespół ma aktualnie w pełni skupiać się na sprowadzeniu Brazylijczyka, gdyż wymaga tego sytuacja kadrowa w formacji ofensywnej.

Saga związana z odejściem zawodnika z obecnego klubu trwa już od początku tego okna transferowego. Dotychczas holenderski zespół nie był zainteresowany sprzedażą swojej gwiazdy, lecz sam zawodnik chętnie przeniósłby się do któregoś z klubów Premier League, szczególnie atrakcyjną opcją w tej sprawie ma być Manchester United, który prowadzony jest przez Erika ten Haga.

Oprócz tego mówiło się, że Ajax zamierza rozważyć oferty, które przewyższą wartością 100 mln euro. Jednak takiej oferty tym razem działacze holenderskiej drużyny nie otrzymali. Manchester United zdaniem Fabrizio Romano miał zaoferować około 90 mln euro.

Oferta ta miała zostać od razu odrzucona. Informację taką podali Fabrizio Romano oraz Mike Verweij, który pracuje dla dziennika „De Telegraaf”. Dodatkowo sam Antony ma być rozczarowany postawą swoich aktualnych pracodawców.

Przypomnijmy, że skrzydłowy w ostatnich dniach miał rozpocząć swego rodzaju strajk. Wpierw opuścił on sesję treningową w minionym tygodniu, a następnie nie pojawił się w kadrze meczowej w starciu ze Spartą Rotterdam.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze