Sky Sports: Cristiano Ronaldo do Napoli, Victor Osimhen do Manchesteru United?

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Jorge Mendes, który reprezentuje Cristiano Ronaldo, prowadzi rozmowy z Napoli na temat potencjalnego transferu. Portugalski napastnik chce grać w Lidze Mistrzów, a taki ruch mógłby również zapewnić rozwiązanie problemu Manchesteru United.

Jorge Mendes miał zaproponować, aby Cristiano Ronaldo trafił to Napoli, natomiast „Czerwone Diabły”, jako część transakcji, wykupiły Victora Osimhena. Według źródeł Sky Sports, Nigeryjczyk znajduje się na liście Manchesteru United jako potencjalny następca Ronaldo.

Napoli jednak gotowe jest zaakceptować jedynie ofertę, która będzie wynosić ponad 100 milionów i trudno wyobrazić sobie, żeby Manchester United był gotów taką złożyć, biorąc pod uwagę środki, które chcą przeznaczyć na pozyskanie Antony’ego z Ajaksu.

Włoski klub już wcześniej wyrażał swoje zainteresowanie Cristiano Ronaldo, kiedy tylko ten wyraził swoją chęć opuszczenia Old Trafford. Natomiast usunięcie Portugalczyka z listy płac otwierałoby nowe możliwości finansowe dla „Czerwonych Diabłów” na inne wzmocnienia.

Jak informował Gianluca Di Marzio, Mendes proponował podobne rozwiązanie AC Milanowi, w ramach którego Rafael Leao miałby się przenieść do Anglii. Mistrz Włoch odrzucił jednak tę propozycję. Uważa się, że Ronaldo chce odejść do innej ligi z powodów osobistych, a Manchester United mu na to pozwoli, jeśli znajdzie odpowiednie zastępstwo.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze