Ornstein i Romano: Ajax i Manchester United usiadły do zaawansowanych rozmów ws. Antony’ego

, l.pospiech Łukasz Pośpiech
Zmień rozmiar tekstu:

Świat piłkarski, a przynajmniej środowisko związane z Manchesterem United, już od kilku tygodni żyje potencjalnymi przenosinami Antony’ego na Old Trafford. Jak donoszą Fabrizio Romano i David Ornstein, klub ze stolicy Holandii wreszcie postanowił usiąść do rozmów z przedstawicielami “Czerwonych Diabłów”.

Sam piłkarz, choć w pierwszych tygodniach lata unikał tematu, postanowił w ostatnich dniach zabrać wyraźne stanowisko w tej sprawie. Brazylijczyk wprost przyznał, że zależy mu na dołączeniu do Erika ten Haga w Premier League.

22-latek to jedna z gwiazd kolejnego wydania Ajaksu Amsterdam prowadzonego przez Holendra. Stołeczny klub, pomimo nacisków samego zawodnika, nie chciał więc dopuścić do jego sprzedaży.

David Ornstein, czyli dziennikarz The Athletic tłumaczy, że w niedzielę doszło do przełomu w dyskusjach między klubami. Media spekulują o transferze wartym nawet 100 milionów euro.

Taką informację podał Fabrizio Romano, który dodał, że jeszcze w niedzielę toczyć będą się kolejne negocjacje. Sam zawodnik ma być nastawiony na przeprowadzkę, a klub z Manchesteru z optymizmem podchodzi do finalizacji transakcji.

Będziemy informować o rozwoju wydarzeń w sprawie przenosin 22-latka na Old Trafford.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze