hannibal-mejbri
manutd.com

Media: Hannibal Mejbri odejdzie na wypożyczenie do Birmingham City

, Tomasz Makiej
Zmień rozmiar tekstu:

Media podają, że Hannibal Mejbri uda się na wypożyczenie.  Młody tunezyjczyk spędzi sezon 2022/2023 w Championship, gdzie będzie reprezentować barwy Birmingham City. Jednak zanim to nastąpi zawodnik podpisze z Manchesterem United nowy kontrakt.

Już na początku sierpnia Erik Ten Hag podjął decyzję, że Hannibal Mejbri spędzi obecny sezon poza Old Trafford. Fabrizio Romano informuje, że Man Utd porozumiał się z zespołem z Birmingham w sprawie wypożyczenia 19-latka. Najpierw jednak zawodnik przedłuży umowę z Czerwonymi Diabłami.

Więcej szczegółów ujawnia nam MEN. Sam zawodnik już kilka tygodni temu zdecydował się na wypożyczenie do Birmingham City i jest sfrustrowany, że operacja nie została jeszcze sfinalizowana. Negocjacje między klubami miały się przedłużać, gdyż kluby chciały uzgodnić sprawiedliwy podział pensji piłkarza, jak i odpowiedni czas gry dla tunezyjczyka. 

Manchester United wypożyczał już w przeszłości swoich młodych zawodników do Birmingham City. Poprzedni sezon spędzili tam Tahith Chong i Teden Mengi .Podopieczni Johna Eusteace’a zajmują obecnie 21 miejsce w tabeli Championship.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze