manutd.com

Fabrizio Romano: James Garner zostanie graczem Evertonu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano informuje, że młody pomocnik Manchesteru United James Garner przeniesie się do Evertonu w ramach transferu definitywnego. Klub z Liverpoolu zapłaci za Anglika około 15 mln funtów. W umowie uwzględniono opcję odkupu po ustalonej kwocie odstępnego.

Od kilku dni wiadome było, że niektóre kluby będą starały się sprowadzić Jamesa Garnera przed końcem tego okna transferowego. Dotychczas mówiono o zainteresowaniu 4 zespołów, gdzie to Everton miał być najbliżej pozyskania gracza Manchesteru United.

Zdaniem Fabrizio Romano Manchester United miał dojść do porozumienia z Evertonem w sprawie transferu Garnera. Ustalona kwota odstępnego ma wynieść około 15 mln funtów. Oprócz tego w umowie miała znaleźć się klauzula umożliwiająca “Czerwonym Diabłom” odkup pomocnika po ustalonej kwocie.

Na chwilę obecną klub z Liverpoolu miał już zawrzeć ustne porozumienie z obozem gracza. Aktualnie trwać mają testy medyczne, które wkrótce dobiegną końca. Garner zwiąże się z nowym klubem kontraktem do czerwca 2027 roku.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze