Photo by VI Images via Getty Images

Media: Man Utd oraz Villarreal zmierzą się w wyścigu o sprowadzenie Sergino Desta

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

W ostatnich dniach okna transferowego media informowały o możliwych przenosinach Sergino Desta do Manchesteru United. Jednak jak się okazuje, klub z Manchesteru będzie musiał konkurować z Villarrealem w wyścigu o sprowadzenie Amerykanina.

30 sierpnia pojawiły się pierwsze informacje z bardziej zaufanych źródeł w sprawie przenosin Sergino Desta do Manchesteru United. Oprócz Amerykanina klub miałby rozważać sprowadzenie Thomasa Meuniera z Borussi Dortmund.

Według Fabrizio Romano do wyścigu o zakontraktowanie defensora włączył się hiszpański Villarreal. “Żółta Łódź Podwodna” miała złożyć ofertę wypożyczenia Amerykanina. Przypomnijmy, że Barcelona najbardziej preferuje wypożyczenie swojego zawodnika do innego klubu.

Dest ma być preferowaną opcją przez obecnego szkoleniowca Manchesteru United Erika ten Haga. Jednakże klub nie zamierza sprowadzać tego zawodnika w przypadku, jeśli Aaron Wan-Bissaka pozostanie w zespole. Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że “Czerwone Diabły” odrzuciły wszystkie oferty za Anglika w tym oknie transferowym.

Natomiast Samuel Luckhurst z “Manchester Evening News” informuje, że Manchester United jest już po pierwszych rozmowach z Barceloną. Kluby miały omawiać roczne wypożyczenie Amerykanina. Na Old Trafford mają uważać, że Dest będzie lepszą opcją od Wan-Bissaki.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze