manutd.com

The Athletic: Cristiano Ronaldo żądał od Ralfa Rangnicka posadzenia Maguire’a na ławce

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień The Athletic w lutym, kiedy Manchester United zanotował zniżkę formy Cristiano Ronaldo wraz z dwójką kolegów udali się do Ralfa Rangnick i żądali posadzenia na ławce Harry’ego Maguire’a.

W zeszłym sezonie do mediów wyciekało wiele informacji na temat złej atmosfery w szatni Manchesteru United. W tych doniesieniach najczęściej przewijało się nazwisko Maguire oraz Ronaldo. Ten pierwszy miał nie cieszyć się dobrą opinią wśród swoich kolegów, a drugi swoim zachowaniem tworzyć toksyczną atmosferę.

Znalazło to potwierdzenie w doniesieniach The Athletic, które twierdzi, że w lutym delegacja złożona z Paula Pogby, Cristiano Ronaldo i Raphaela Varane’a udała się do Ralfa Rangnicka podczas gdy drużyna przebywała w centrum treningowym. Ówczesny menedżer „Czerwonych Diabłów” stwierdził, że takie zachowanie jest niestosowne, ponieważ nie było z nimi kapitana drużyny – Harry’ego Maguire’a.

Jednak Ronaldo miał odpowiedzieć na to, że to właśnie angielski obrońca jest problemem, który trzeba rozwiązać. Portugalczyk uważał, że jego kolega jest w słabej formie i powinien w końcu wylądować na ławce rezerwowych.

Oprócz tego 37-latek próbował przeforsować zmianę ustawienia drużyny. Chciał, aby w ataku występował wraz z Edinsonem Cavanim, ponieważ w takim układzie czuł się najlepiej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze