manutd.com

The Athletic: James Garner o krok od transferu do Evertonu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarze Laurie Whitwell oraz Patrick Boyland z The Athletic poinformowali, że wychowanek Manchesteru United, James Garner jest o krok od transferu do innego zespołu z Premier League. Everton miał zaproponować za pomocnika około 15 mln funtów + bonusy.

Dotychczas zainteresowanie młodym Anglikiem wykazywały takie zespoły jak: Southampton, Leicester City, Nottingham Forest oraz Everton. Jednak to ekipa prowadzona przez Franka Lamparda najprawdopodobniej wygra wyścig o zakontraktowanie Garnera.

Na chwilę obecną nie ma jeszcze porozumienia pomiędzy klubami, więc przed Evertonem jest sporo pracy w tej sprawie. Przypomnijmy, że okno transferowe zamknie się 1 września o 23:00 czasu brytyjskiego. W klubie z Liverpoolu panuje przekonanie, że uda się sfinalizować transfer na czas.

Garner w ostatnich latach rozwijał się w innych klubach w ramach wypożyczeń. Wpierw został on udostępniony na pół sezonu Watfordowi. Następnie przez 1,5 sezonu reprezentował barwy Nottingham Forest, z którym awansował do Premier League.

Wcześnie “The Reds” byli zainteresowani ponownym wypożyczeniem Garnera, lecz potrzeba przeprowadzenia rewolucji poprzez 18 transferów, w tym wypożyczenie Dean Hendersona przekreśliła tę opcję. Z drugiej strony szansę Garnera na grę mocno spadły po transferach Casemiro oraz Eriksena.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze