ManUtd.com

Oficjalnie: Martin Dubravka wypożyczony do Manchesteru United

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Martin Dubravka spędzi najbliższy sezon na Old Trafford, po tym jak został wypożyczony z Newcastle United. “Czerwone Diabły” za rok będą mogły pozyskać go na stałe.

Reprezentant Słowacji zagrał już 125 razy w Premier League w przeciągu ostatnich pięciu sezonów. 29 razy reprezentował także swój kraj. Martin Dubravka nie ukrywa, że właśnie spełnia swoje marzenia.

– Dołączenie do Manchesteru United to specjalny moment w mojej karierze i nie mogę się tego doczekać. Chcę pomóc zespołowi w osiągnięciu jego ambicji. Dołączam do grupy świetnych bramkarzy z wielkim doświadczeniem w Premier League.

– Wiem, że będziemy na siebie naciskać, ale i się wspierać, aby nasze standardy były na najwyższym poziomie. Szansa pracy z Davidem de Geą oraz Tomem Heatonem jest czymś, czego nie mogę się doczekać.

– Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim w Newcastle United, szczególnie kibicom, za wspaniałe doświadczenia na przestrzeni ostatnich sezonów. Cieszyłem się każdą minutą, którą tam spędziłem i mam w związku z tym wspaniałe wspomnienia. Teraz skupiam się na Manchesterze United i zobaczymy co czeka na mnie w przyszłości po tym sezonie. Jestem podekscytowany pobytem tutaj!

Wypożyczenie skomentował również John Murtough, dyrektor sportowy Manchesteru United.

– Martin udowodnił już, że jest jednym z najlepszych bramkarzy w Premier League. Jego doświadczenie oraz osobowość będą wspaniałym dodatkiem do naszej grupy bramkarskiej, czyli Davida, Toma oraz młodszych golkiperów. Razem stworzą środowisko wysokich standardów, w którym każdy będzie gotowy go gry, kiedy tylko nadejdzie taka potrzeba.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze