psv.nl

Cody Gakpo: zacząłem myśleć, że dołączę do Manchesteru United

Tomasz Pasternak
Zmień rozmiar tekstu:

Cody Gakpo, napastnik PSV Eindhoven, był w ostatnich dniach jednym z najczęściej wymienianych piłkarzy w kontekście możliwego transferu do Manchesteru United. Ostatecznie przeprowadzka nie doszła do skutku, choć 22-letni Holender przyznaje, że powoli myślami był już na Old Trafford.

Zwolennikiem atakującego PSV był doskonale znający go z boisk Eredivisie, Erik ten Hag, który poszukiwał możliwości wzmocnienia siły ofensywnej “Czerwonych Diabłów”. Ostatecznie wybór padł na Antony’ego, byłego już skrzydłowego Ajaksu Amsterdam.

– Już na początku okna transferowego United wykazywali wstępne zainteresowanie. Czekałem na rozwój wydarzeń – mówił 22-latek w wywiadzie dla oficjalnego kanału PSV Eindhoven na YouTube.

– Gdy okno zbliżało się ku końcowi, samo podejście i wysyłane sygnały stały się bardziej pozytywne. Zacząłem myśleć, że sprawy ostatecznie potoczą się właśnie w tym kierunku. Dopiero w ostatnim tygodniu zainteresowanie ustało – dodał.

Nie jest wykluczone, że Manchester United wróci po 22-letniego reprezentanta Holandii w styczniu, gdy otworzy się zimowe okno transferowe. Cody Gakpo z powodzeniem może bowiem grywać zarówno po lewej stronie, jak i na środku ataku, a jego styl gry, bazujący na wysokiej technice, szybkości i umiejętności zdobywania bramek, zdaje się idealnie wpasowywać w oczekiwania Ten Haga.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze