manutd.com

“MEN”: Shola Shoretire w planach Erika ten Haga. Holender nie zgodził się na wypożyczenie

Oliwier Kazuń
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United zrezygnował z wypożyczenia 18-latka w ostatnich dniach letniego okienka transferowego – do takich innformacji dotarli dziennikarze “Manchester Evening News”. “Czerwone Diabły” początkowo chciały wypożyczyć młodego Anglika, jednak Erik ten Hag zdecydował, by Shoretire na razie pozostał w klubie.

“Manchester Evening News” informuje, że kilka klubów występujących The Championship wykazywało zainteresowanie wypożyczeniem zawodnika, jednak decyzja Ten Haga się nie zmieniła do końca letniego okienka transferowego.

Rozumie się, że Shoretire będzie występował w drużynie U-21, kontynuując treningi z drużyną seniorów i może pojawić się w składzie na mecze Ligi Europy w tym sezonie, zanim klub ponownie oceni sytuację przed styczniowym oknem transferowym.

Shola Shoretire zapisał się w historii, kiedy rok temu pobił rekord Normana Whiteside’a i został najmłodszym zawodnikiem reprezentującym Manchester United w europejskich rozgrywkach. Dokonał tego mając 17 lat i 23 dni, kiedy to wszedł na boisko w drugiej połowie bezbramkowego remisu z Realem Sociedad.

Młody zawodnik „Czerwonych Diabłów” zagrał jak dotąd pięć razy w pierwszej drużynie, a ostatni raz pojawił się w meczu z Crystal Palace, jeszcze w poprzednim sezonie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze