manutd.com

Dyrektor Napoli: nigdy nie prowadziliśmy negocjacji ws. przenosin Cristiano Ronaldo

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Obecny dyrektor Napoli Cristiano Giuntoli postanowił wypowiedzieć się w sprawie ostatnich plotek łączących jego klub z Cristiano Ronaldo. Zdaniem działacza włoski zespół nigdy nie prowadził negocjacji w sprawie przenosin napastnika Manchesteru United.

Jednym z głównych tematów transferowych ostatnich tygodni była przyszłość Cristiano Ronaldo. Zdaniem mediów zawodnik miał poprosić o transfer, lecz dotychczas żaden z klubów nie był zainteresowany złożeniem zadawalającej oferty. Do ostatnich godzin okienka w kwestii nowego klubu Ronaldo najczęściej wymieniało się włoskie Napoli.

Legendarny portugalski napastnik według plotek miał być częścią umowy, która sprowadziłaby do Manchesteru United Victora Osimhena. Jednakże ostatecznie nigdy nie doszło do realizacji wspomnianych plotek. W tej sprawie wypowiedział się nawet dyrektor włoskiego klubu, który zaprzeczył doniesieniom medialnym.

– Przykro jest mi to mówić, lecz nigdy nie prowadziliśmy negocjacji z Manchesterem United w sprawie pozyskania Cristiano Ronaldo – mówił Giuntoli.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze