manutd.com

Kaka w Carrington. Co Brazylijczyk robił w ośrodku treningowym Man Utd?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Były gwiazdor AC Milanu oraz Realu Madryt został dzisiaj zauważony w ośrodkach treningowych Manchesteru United w Carrington. Brazylijczyk przebywa aktualnie w Anglii, ponieważ odbywa kurs w ramach UEFA Masters.

Zdobywca Złotej Piłki z 2007 roku zdecydował się zawiesić buty na kołku w 2017 roku. Ostatnim klubem w karierze znanego Kaki było brazylijskie Sao Paulo. Teraz emerytowany zawodnik przygotowuje się w ramach kursu UEFA do zdobycia uprawnień trenerskich.

Kaka obecny był również na Old Trafford w trakcie ostatniego wygranego meczu Manchesteru United. W niedzielę podopieczni Ten Haga pokonali 3:1 Arsenal. Obecność Brazylijczyka na obiekcie została ujawniona w mediach społecznościowych przez Cristiano Ronaldo, Antony’ego oraz Julio Cesara.

Jeśli chodzi o dokonania programu UEFA Masters, to w przeszłości kurs ten ukończyli Luis Garcia, Kolo Toure oraz Gazika Mandieta. Najprawdopodobniej Kaka oraz Julio Cesar zostaną kolejnymi absolwentami, co poskutkuje zdobyciem uprawnień trenerskich.

Uważa się, że były reprezentant Brazylii rozpocznie swoją przygodę na stanowisku menedżerskim po nadchodzących Mistrzostwach Świata w Katarze. Nie wiadomo jeszcze, czy zdecyduje się on na rozpoczęcie kolejnego etapu w karierze w Europie lub na innym kontynencie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze