manutd.com

BBC: informacje o wyrzuceniu piłkarzy z szatni Man Utd nie są prawdziwe

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dobrze poinformowany w sprawach Manchesteru United dziennikarz Simon Stone z BBC zdementował ostatnie plotki mówiące o wyrzuceniu z szatni “Czerwonych Diabłów” m.in. Phila Jonesa. Na chwilę obecną w klubie nie zapadła żadna decyzja w sprawie usunięcia któregoś z graczy pierwszej drużyny.

W ostatnich dniach brytyjskie media donosiły o pewnych zmianach w szatni Manchesteru United. Z szatni pierwszego zespołu miał zostać “wyrzucony” Phil Jones. Anglik miał zgodnie z poleceniem opróżnić swoją szafkę, co miało wiązać się z degradacją w hierarchii klubowej.

Po kilku dniach na oficjalnej stronie klubu pojawiła się informacja, która pierwotnie potwierdzała plotki udostępnione przez dziennikarzy. Otóż Jones oraz wychowanek Manchesteru United, Brandon Williams nie zostali zgłoszeni do tegorocznej edycji Ligi Europy.

Jones, Williams oraz Axel Tuanzebe – właśnie te nazwiska łączone były z odejściem z Old Trafford latem. Angielscy defensorzy od wielu miesięcy mieli nie prezentować wystarczającego poziomu, a liczne kontuzje nie pomagały im w tej sprawie.

Według Simona Stone’a z BBC Manchester United nie podjął żadnej decyzji w sprawie ograniczenia dostępu do szatni pierwszego zespołu któremukolwiek zawodnikowi. Aktualnie Phil Jones skupiać się ma na indywidualnym planie treningowym oraz powrocie do zdrowia.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze