football365.com

Fabrizio Romano: PSG latem było zainteresowane sprowadzeniem Marcusa Rashforda

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Wydaje się, że Marcus Rashford wraca do swojej najlepszej dyspozycji po bardzo nieudanym poprzednim sezonie. Mimo że Anglik nie prezentował się najlepiej przez ostatnie kilkanaście miesięcy to i tak według doniesień Fabrizio Romano interesowało się nim PSG.

Rashford świetnie rozpoczął obecny sezon. Anglik ma już na swoim koncie trzy bramki i dwie asysty. Jednak latem mógł opuścić Manchester United, ponieważ interesowało się nim PSG. Według Fabrizio Romano klub z Francji nie złożył za niego oficjalnej oferty, lecz był on ich celem.

“Pomimo niektórych doniesień medialnych Tottenham nie próbował sprowadzić Rashforda tego lata. Z kolei PSG przez cały ten czas było zainteresowane Anglikiem, lecz nigdy nie pojawiła za niego się oficjalna oferta” – napisał w swojej kolumnie w CaughtOffside włoski dziennikarz.

Obecny kontrakt 24-latka wygasa już z końcem czerwca 2023 roku, lecz klub ma jeszcze opcję wydłużenia go o kolejny rok. Oznacza to, że już w gabinetach zarządu powinno się myśleć o nowej umowy dla wychowanka “Czerwonych Diabłów”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze