Adwokaci Diabłów #29 – wkraczamy na YouTube!

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Cztery zwycięstwa z rzędu w Manchesterze United? Dawno tego nie grali. Jesteśmy tym tak samo zaskoczeni jak Wy, ale na szczęście z pozytywny sposób. I w związku z tym, mamy dla Was pewną nowość!

Stało się to, co stać się powinno. Najnowszy odcinek możecie przesłuchać nie tylko na Spotify oraz platformach podcastowych, ale także na YouTube! Od tego momentu wszystkie nasze odcinki będą lądowały także na tej platformie.

A o czym możecie posłuchać? O dziwo o tym, jak chwalimy Manchester United. Cztery zwycięstwa z rzędu, w tym pokonanie Liverpoolu oraz Arsenalu to nie są wyniki, których się spodzieliśmy. Nie będziemy jednak narzekać, bo miło czasem podyskutować o czymś dobrym, a nie tylko narzekać.

Chociaż narzekania również nie zabrakło. Czy Antony był warty 100 milionów? Czy jego sztuczki to tylko „pajacowanie”? Co dalej z Ronaldo? Te i kilka innych tematów poruszyliśmy w związku z zamkniętym już okienkiem transferowym.

Poza tym zastanowiliśmy się także nad tym, jak Erik ten Hag podejdzie do rozgrywek Ligi Europy. Holender pokazał już, że nie lubi zmieniać zwycięskiego składu, ale z drugiej strony rotacja wydaje się wymagana, kiedy chce się grać na kilku frontach.

Zapraszamy do słuchania, a także dzielenia się swoimi opiniami.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze