premierleague.com

„Daily Mail”: na specjalnym spotkaniu kluby Premier League omówią odwołanie następnej kolejki

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Mike Keegan z dziennika „Daily Mail” poinformował, że o 12:00 czasu polskiego odbędzie się specjalne spotkanie przedstawicieli klubów angielskiej ekstraklasy. Głównym tematem rozmów ma być potencjalne przeniesienia nadchodzącej kolejki rozgrywek na inny termin.

Wczoraj (8 września) przed meczem z Realem Sociedad Rodzina Królewska potwierdziła, że w wieku 96 lat zmarła dotychczasowa Królowa Elżbieta II. Media podawały, że ze względu na śmierć Królowej najbliższa kolejka angielskiej ekstraklasy zostanie przesunięta na inny termin, co ma wiązać się z odwołaniem imprez kulturowych oraz sportowych na terenie całego kraju.

Nowe informacje w tej sprawie ujawnił Mike Keegan z „Daily Mail”. O 12:00 czasu polskiego ma odbyć się specjalne spotkanie przedstawicieli klubów Premier League, które ma tyczyć się właśnie wcześniej wspomnianego tematu przeniesienia kolejki na inny termin.

Jednakże Richard Masters, czyli naczelny dyrektor Premier League miał poinformować kluby, że wytyczne przekazane przez rząd nie są „ostateczne”. Masters miał dodać, że to same kluby zdecydują o przesunięciu swoich spotkań.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze