manutd.com

Kluby Premier League zdecydowały. Mecz Man Utd z Crystal Palace przeniesiony

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Kluby Premier League na wewnętrznym spotkaniu zdecydowały o przeniesieniu 7. kolejki angielskiej ekstraklasy ze względu na śmierć Elżbiety II. Oznacza to, że wyjazdowe spotkanie Manchesteru United z Crystal Palace zostanie przeniesione na inny termin.

Oświadczenie Premier League: – Na dzisiejszym spotkaniu kluby Premier League złożyły hołd Jej Królewskiej Mości Elżbiecie II. W celu uhonorowania jej niezwykłego życia, wkładu w historię narodu oraz na znak szacunku najbliższa kolejka Premier League, wraz z poniedziałkowym meczem zostanie przesunięta na inny termin.

Dyrektor naczelny Premier League, Richard Masters: – My oraz nasze kluby chcielibyśmy oddać hołd długiej i niezachwianej służbie Jej Królewskiej Mości dla naszego kraju. Jako najdłużej służąca monarchini była inspiracją oraz pozostawiła po sobie niesamowite dziedzictwo.

– Jest to niezwykle smutny czas nie tylko dla tego narodu, a także milionów ludzi na całym świecie, którzy podziwiali ją za jej działalność. Łączymy się ze wszystkimi, którzy opłakują jej śmierć.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze