Antony: wiele się nauczyłem od Cristiano Ronaldo

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Letni nabytek Manchesteru United Antony w rozmowie z klubowymi mediami stwierdził, że darzy szacunkiem nowego kolegę z szatni, jakim jest Cristiano Ronaldo. Oprócz tego ujawnił on, że zamierza się nauczyć jak najwięcej od portugalskiego napastnika.

Brazylijczyk bardzo dobrze wprowadził się do nowego zespołu, gdyż w swoim debiucie w starciu z Arsenalem popisał się trafieniem. Otworzył on wynik spotkania, który ostatecznie zakończył się na 3:1 dla Manchesteru United. Następnie znalazł się on także w kadrze meczowej w przegranym 0:1 meczu z Realem Sociedad.

W trakcie wywiadu na wyłączność dla klubowych mediów przed starciem w Lidze Europy został on zapytany o zdanie w sprawie aktualnego składu Erika ten Haga. Brazylijczyk nie ukrywał swojego podekscytowania, lecz zapowiedział, że nie zamierza się poddawać w sprawie walki o miejsce w nim.

– Przyszedłem tutaj, aby pomóc moim nowym kolegom. Pomijając wiek, jest tutaj wystarczająco talentu w każdym zawodniku – mówił Antony.

– Nie da się słowami opisać Cristiano. On jest po prostu najlepszy na świecie. W kilka dni nauczyłem się wiele od niego. Ma niezwykły umysł, a z każdą rozmową uczę się od niego coraz więcej.

– Jestem pewny, że mamy silną formację ofensywną i jest to bardzo obiecujące.

– Zawsze starałem się używać sztuczek. Nie tylko w tym klubie, lecz w każdym zespole, w jakim przyszło mi grać.

– Gram tak od dzieciaka. Zawsze tak robiłem i jest to jedna z moich cech charakterystycznych.

– Dostosowuję się i powoli przyzwyczajam się do nowości z tego środowiska.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze