football365.com

Media: Chelsea zainteresowana sprowadzeniem Marcusa Rashforda

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Przyszłość Marcusa Rashforda może się wyklarować w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Anglik w najbliższym czasie będzie rozmawiał z klubem w sprawie nowego kontraktu, lecz jeśli negocjację się nie powiodą, to o skrzydłowego postara się Chelsea.

Rashford świetnie rozpoczął obecny sezon i ma już na swoim koncie trzy bramki oraz dwie asysty. Wszystko wskazuje na to, że wraca on do dobrej dyspozycji, która ostatnio była dla niego rzadkością.

Niedawno Fabrizio Romano ujawnił, że latem zainteresowane Anglikiem było PSG. Wtedy nie wpłynęła jednak do Manchesteru United żadna oficjalna oferta. Teraz między innymi „La Repubblica” oraz „Daily Express” informują, że włodarze Chelsea chętnie sprowadziliby go na Stamford Bridge.

Nowy właściciel „The Blues” Todd Boehly planuje monitorować postępy w rozmowach kontraktowych między Rashfordem a Manchesterem United. Wszechstronność 24-latka imponuje Grahamowi Potterowi, który zastąpił na stanowisku menedżera Chelsea Thomasa Tuchela.

W tym momencie taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny, ponieważ Marcus Rashford ma kontrakt ważny do czerwca przyszłego roku, lecz klub ma jeszcze możliwość przedłużenia go o kolejne dwanaście miesięcy. Ponadto obu stronom zależy na kontynuowaniu współpracy i niedługo usiądą do rozmów w sprawie nowej umowy.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze