manutd.com

Casemiro: jestem szczęśliwy w Manchesterze

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Brazylijski pomocnik w rozmowie z klubowymi mediami postanowił opowiedzieć o aktualnym procesie aklimatyzacji w nowym otoczeniu. Ujawnił on, że w Manchesterze United czuje się jak w domu.

Casemiro jest jednym z letnich wzmocnień zespołu prowadzonego przez Erika ten Haga. Zadebiutował on w sierpniu w starciu z Aston Villą, a pierwsze spotkanie w wyjściowej jedenastce zaliczy on w zeszłym tygodniu w ramach grupowego starcia Ligi Europy z Realem Sociedad.

Były gracz Realu Madryt dopiero co rozpoczął swoją przygodę w czerwonej koszulce, lecz w rozmowie z klubowymi mediami ujawnił, że proces asymilacji w nowym otoczeniu przebiega sprawnie. Zawodnik najpewniej będzie zaangażowany w nadchodzący mecz z Sheriffem Tyraspol.

– Jest dobrze, bardzo dobrze. Jest to bardzo przyjazne środowisko i czuję się dzięki temu komfortowo – mówił Casemiro.

– Czuję się komfortowo tutaj od pierwszego dnia. Cieszę się, że mam takich kolegów w szatni, ponieważ zawsze mi pomagają.

– Sztab szkoleniowy jasno przedstawia mi swoje oczekiwania. Staram się dobrze je wykonywać i jestem szczęśliwy.

– Wydaje mi się, że posiadanie w kadrze kogoś tak jakościowego, jak Antony jest bardzo ważne. Poznałem go w przeszłości na jednym ze zgrupowań reprezentacji.

– Na mieście ludzie często opowiadają mi, gdzie są najlepsze restauracje. Jestem typem człowieka, który lubi przebywać w domu oraz odpoczywać spędzając czas z moją rodziną. Radzę sobie dobrze i jestem szczęśliwy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze