ManUtd.com

Potwierdzono terminarz Man Utd przed Mistrzostwami Świata w Katarze

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United na oficjalnej stronie internetowej potwierdził daty spotkań pierwszego zespołu w Premier League przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Katarze. Dokonano pewnych zmian w dwóch listopadowych starciach “Czerwonych Diabłów”.

Wyjazdowe starcie z Aston Villą według nowej rozpiski zaplanowane jest na niedzielę, 6 listopada 2022 roku. Pierwszy gwizdek tego spotkania usłyszymy już o 15:00 czasu polskiego. Spotkanie te zostało przesunięte ze względu na rewanżowy mecz z Realem Sociedad w Lidze Europy.

Natomiast w 3-rundzie Carabao Cup Manchester United zmierzy się również z Aston Villą. Właśnie ten mecz wpłynął na ligowy pojedynek z Fulham, który został przesunięty o kilka dni. Starcie na Craven Cottage zostanie rozegrane w niedzielę, 13 listopada o godzinie 17:30.

Mecz z londyńskim klubem będzie ostatnim spotkaniem Manchesteru United przed rozpoczęciem przerwy związanej z rozgrywaniem Mistrzostw Świata w Katarze. Wspomniana przerwa zakończy się 18 grudnia, a kilka dni później “Czerwone Diabły” wznowią klubowe rozgrywki pojedynkiem z Nottingham Forest.

Następne 8 spotkań Manchesteru United w Premier League

Niedziela, 2 Październik: Manchester City (Wyjazd) 15:00
Niedziela, 9 Październik: Everton (Wyjazd) 20:00
Niedziela, 16 Październik: Newcastle (Old Trafford) 15:00
Środa, 19 Październik: Tottenham (Old Trafford) 21:15
Sobota, 22 Październik: Chelsea (Wyjazd) – nie ustalono jeszcze godziny
Niedziela, 30 Październik: West Ham (Old Trafford) 17:30
Niedziela, 6 Listopad: Aston Villa (Wyjazd) 15:00
Niedziela, 13 Listopad: Fulham (Wyjazd) 17:30

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze