Ben Foster - The Cycling GK

Ben Foster ogłosił zakończenie kariery

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Jeden z byłych bramkarzy “Czerwonych Diabłów” w mediach społecznościowych zdecydował się ogłosić zakończenie kariery. Mowa o Benie Fosterze, który w ostatnich latach zasłynął z prowadzenia kanału w serwisie YouTube.

Foster dołączył do Manchesteru United w lipcu 2005 roku, a wcześniej reprezentował barwy Stoke City. Anglik w trakcie swojej przygody na Old Trafford zaliczył wypożyczenie do Watfordu, a następnie w sezonie 2010/11 przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Birmingham City.

W seniorskiej karierze zawodnik reprezentował jeszcze barwy West Bromwich Albion. Ostatnim jego klubem był Watford, a jego barwy reprezentował w sezonach 2018/19 – 2021/22. Z końcem poprzedniego sezonu kontrakt 39-latka wygasł.

Doświadczony bramkarz pozostawał bez klubu przez około 3 miesiące i ostatecznie zdecydował się ogłosić zakończenie piłkarskiej kariery w mediach społecznościowych. W Premier League zaliczył on 390 spotkań. Oprócz tego rozegrał on również 8 spotkań w ramach spotkań reprezentacji Anglii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze