manutd.com

Erik ten Hag pojawił się na meczu zespołu U21

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fotoreporterzy dostrzegli na trybunach menedżera pierwszego zespołu Manchesteru United Erika ten Haga w trakcie starcia jednej z drużyn młodzieżowych z West Hamem United. Holenderski szkoleniowiec przypatrywał się grze „Młodych Czerwonych Diabłów” w celu przeanalizowania ich umiejętności.

Spotkanie z „The Hammers” zakończyło się remisem 1:1, lecz to rywale Manchesteru United w 59. minucie jako pierwsi objęli prowadzenie w tym starciu. Natomiast wyrównanie nastąpiło chwilę później po tym, jak Omari Forson dobił piłkę do pustej bramki z bliskiej odległości.

Od wygranego starcia z Sheriffem Tyraspol w Mołdawii minęło mniej niż 24 godziny, lecz Ten Hag uznał, że nie warto tracić czasu na odpoczynek i pojawił się na meczu młodzieżówki. Holender znany jest ze stawiania na młodych utalentowanych zawodników, więc jego zainteresowanie klubową młodzieżą nie jest niczym nowym.

W wyjściowej jedenastce zespołu U21 tego dnia znalazł się napastnik Charlie McNeill, który zadebiutował ostatnio w seniorskiej drużynie. Młody zawodnik otrzymał szansę w przegranym 0:1 pojedynku z Realem Sociedad w ramach fazy grupowej Ligi Europy.

Oprócz tego w pierwszej jedenastce można było ujrzeć Charliego Savage’a oraz Isaka Hansena-Aaroena, którzy podobnie jak McNeill trenowali ostatnio z zespołem Erika ten Haga. Zawodnicy udali się również wraz z seniorskim zespołem na międzynarodowe tournée w trakcie okresu przygotowawczego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze