manutd.com

Nathan Bishop: na treningach pracuję z najlepszymi zawodnikami na świecie

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik „Manchester Evening News” przeprowadził krótki wywiad z bramkarzem akademii Manchesteru United Nathanem Bishopem. 22-latek zdecydował się opowiedzieć o treningach z pierwszym zespołem za kadencji Erika ten Haga.

Latem pierwszy zespół Manchesteru United przejął Erik ten Hag, który znany jest z promowania młodych utalentowanych zawodników. Jeden z bramkarzy klubowej akademii Nathan Bishop w rozmowie z „Manchester Evening News” opowiedział o treningach pod okiem holenderskiego szkoleniowca.

– Erik ten Hag przyszedł do Manchesteru United i wniósł do szatni swoją filozofię gry proaktywnej. Teraz widać to w grze Davida de Gea, ponieważ wybiega do piłek oraz skraca dystans. Wszystkie zmiany zawsze wychodzą z pierwszego zespołu – mówił Nathan Bishop.

– Uczę się od najlepszych bramkarzy na świecie, więc muszę mieć to zawsze na uwadze. Muszę się nauczyć od nich wszystkiego, co jest najważniejsze na tej pozycji.

– Trenowanie tutaj jest czymś niesamowitym. Pracujesz z najlepszymi zawodnikami, najlepszymi defensorami, najlepszymi bramkarzami. Oprócz tego mamy topowych trenerów.

– Zawsze miło jest zaprezentować w spotkaniach rzeczy, których nauczyłeś się na treningach. Oczywiście dobrze się trenuje, kiedy wokół siebie masz innych zawodników z zespołu U21 – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze