Oficjalnie: Zidane Iqbal nie uda się na zgrupowanie reprezentacji Iraku

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Jeden z pomocników klubowej akademii, Zidane Iqbal zdecydował się pozostać w Manchesterze United podczas trwającej przerwy reprezentacyjnej. Informację w oświadczeniu przekazał dyrektor zarządzający reprezentacji Iraku.

Zidane Iqbal jest jednym z tych młodzieżowców, którzy dostąpili zaszczytu w postaci wyjazdu wraz z pierwszym zespołem na międzynarodowe tournée latem. Sierpniowe doniesienia sugerowały dodatkowo, że pomocnik miał otrzymać zielone światło w sprawie wypożyczenia, lecz ostatecznie pozostał on w macierzystym klubie.

Wychowanek klubowej akademii zdecydował się reprezentować w seniorskiej karierze barwy Iraku. Jednak jak się okazuje, w nadchodzących meczach na arenie międzynarodowej nie przyjdzie nam oglądać gracza Manchesteru United.

Mahdi Karim, czyli dyrektor zarządzający reprezentacji Iraku poinformował, że młody pomocnik nie stawi się na nadchodzącym zgrupowaniu, ponieważ chciałby zadbać o swój rozwój w klubie. Zdaniem “Manchester Evening News” Iqbal chce skupić się na rozwoju indywidualnym pod okiem Erika ten Haga.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze