manutd.com

Brandon Williams: Harry Maguire jest dobrym kapitanem i zawsze daje z siebie wszystko

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Brandon Williams w rozmowie z mediami postanowił wypowiedzieć się w sprawie swoich kolegów z zespołu. Anglik nie ukrywał, że nie rozumie krytyki spadającej na Harry’ego Maguire’a oraz opowiedział o wpływie Cristiano Ronaldo na pierwszy zespół.

Postać kapitana Manchesteru United Harry’ego Maguire’a szczególnie przez fanów “Czerwonych Diabłów” nie jest dobrze postrzegana. W tej sprawie postanowił się wypowiedzieć Brandon Williams, który stwierdził, że nie rozumie przeciwników reprezentanta Anglii.

– Jeśli radzisz sobie dobrze na treningach, to pojawią się pewni idioci, którzy napiszą na twitterze, że nie powinieneś grać w wyjściowej jedenastce. Kim on jest? Nie rozumiem ich logiki. Harry [Maguire] jest dobry dla wszystkich. Oprócz tego jest dobrym kapitanem oraz świetnym zawodnikiem – mówił Williams.

– Ludzie nie przyjmują wiadomości z zewnątrz. Harry zawsze daje z siebie wszystko na każdym treningu. Właśnie taki jest Harry. Obojętnie, czy gra w pierwszym zespole, czy usiądzie na ławce, zawsze jest to 100%.

Pod koniec letniego okna transferowego 2021 do Manchesteru United wrócił Cristiano Ronaldo. Pomimo słabego sezonu “Czerwonych Diabłów” zawodnik mógł ówczesną kampanię indywidualnie zaliczyć do udanych. Williams wspomniany sezon spędził na wypożyczeniu w Norwich City, lecz jego zdaniem od razu zobaczył wpływ Portugalczyka na kolegów z zespołu.

– Nie było mnie w klubie, kiedy Cristiano [Ronaldo] wrócił do Manchesteru. Wróciłem do klubu latem i widzę, jaki wpływ ma na zespół. Zawsze ze mną rozmawia. Upewnia się, czy nikt nie został z tyłu. On po prostu rozmawia z każdym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze