Jadon Sancho i Marcus Rashford, czy pojadą na mundial?

Maks Radziwonko
Zmień rozmiar tekstu:

Marcus Rashford i Jadon Sancho nie znaleźli się na liście nazwisk, które wezmą udział w najbliższych meczach reprezentacji Anglii. Gareth Soutghate dał sobie otwarte drzwi w wyborze składu na nadchodzące mistrzostwa świata. 

Marcus Rashford i tak nie byłby brany pod uwagę na nadchodzące spotkania ze względu na kontuzje, natomiast Jadon Sancho po raz kolejny udowodnił swoją wartość strzelając otwierającą bramkę przeciwko Sheriffowi Tyraspol w Lidze Europy.

Gareth Southghate mówi:

– Są pewni gracze których chcieliśmy zatrzymać, ale nie oznacza to końca dla tych co nie dostali powołania tym razem. Weźmy pod uwagę Marcusa Rashforda, który pokazał ostatnio kilka zachęcających znaków. Jest zawodnikiem którego dobrze znamy, więc jeśli w ciągu najbliższych kilku tygodni będzie mógł występować na wysokim poziomie, oczywiście będzie brany pod uwagę. – zakończył selekcjoner anglików.

Te komentarze dały powody do optymizmu, że będziemy mogli zobaczyć więcej piłkarzy z czerwonej części Manchesteru reprezentujących swój kraj. W składzie anglików na nadchodzące mecze z Niemcami i Włochami znajdują się Harry Maguire, Luke Shaw i Dean Henderson.

Były obrońca David May, zapytany czy wykluczenie Rashforda i Sancho jest zaskoczeniem, odpowiedział:

– Jeśli chodzi o Rashforda to nie, ponieważ ciągle boryka się z kontuzjami. Mam nadzieję, że uda mu się z nimi uporać na nadchodzące derby Manchesteru. Sancho, moim zdaniem zasłużył na powołanie. – zakończył defensor.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze