manutd.com

Media: Argentyna poprosiła, aby oszczędzać zawodników w kolejce poprzedzającej Mistrzostwa Świata

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Argentyński portal Doble Amarilla donosi, że Argentyna poprosiła kluby o oszczędzanie reprezentantów tego kraju. Zawodnicy mieliby nie grać w ostatniej kolejce rozgrywek klubowych poprzedzającej start przerwy na rozegranie Mistrzostw Świata.

Piłkarska impreza rozgrywana w Katarze rozpocznie się 20 listopada, co oznacza, że kluby Premier League po raz pierwszy zmierzą się z przerwą w środku sezonu. Jednak jak się okazuje, możliwe, że w ostatniej kolejce nie zobaczymy wszystkich zawodników.

Z informacji Dobale Amarilla, które zostały udostępnione przez „Daily Mail”, wynika, że przedstawiciele reprezentacji Argentyny mieli skontaktować się z klubami w celu poproszenia o oszczędzanie zawodników tego kraju w ostatniej kolejce przed przerwą na Mistrzostwa Świata. Inaczej mówiąc, poproszono, aby wspomniani gracze nie grali w kolejce zaplanowanej od 11 do 13 listopada.

Jednym z tych klubów ma być Manchester United, gdzie aktualnie gra Lisandro Martinez. Środkowy obrońca jest jednym z ulubieńców Erika ten Haga, który naciskał na jego transfer latem. Brak tego zawodnika na pewno namieszałby w planach taktycznych holenderskiego szkoleniowca.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze