Nottingham Forest

Dean Henderson: Marcusa Rashforda nie obchodzi los bramkarza

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Dean Henderson w rozmowie z dziennikarzem Sky Sports opowiedział o kulisach trenowanie z Marcusem Rashfordem. Bramkarz stwierdził, że bronienie strzałów Anglika często nie należy do najprzyjemniejszych. 

Dean Henderson przebywa obecnie na wypożyczeniu w Nottingham Forest. 25-latek trafił tam po tym jak w zeszłym sezonie przegrał rywalizację o miejsce w bramce Manchesteru United z Davidem de Geą. Teraz dzięki swoim dobrym występom chce zapewnić sobie wyjazd z kadrą Garetha Southgate’a na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Anglik jednak wciąż regularnie wypowiada się na temat Manchesteru United. Ostatnio został zapytany przez dziennikarza Sky Sports o to, kto jest najbardziej bezwzględnym graczem na treningu.

– Harry Kane lub Marcus Rashford. Rashford potrafi naprawdę mocno uderzyć. Marcus jest siedem metrów od bramki i nie przejmuje się tym, że stoisz na drodze, on po prostu huknie prosto w ciebie – odpowiedział Henderson.

– Nie możesz zareagować. Chcesz zejść z drogi piłce, lecz nie jesteś w stanie. Takie uderzenia są bardzo bolesne, szczególnie w zimie. Szczerze mówiąc, to Marcusa nie obchodzi los bramkarza! Czasami nie jest to miłe uczucie – dodał

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze