manutd.com

Luke Shaw: Erik ten Hag wie o moich atutach, więc cierpliwie czekam na kolejną szansę

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Lewy defensor Manchesteru United w rozmowie z talkSport zapowiedział, że nie poddaje się w walce o miejsce w składzie i zamierza cierpliwie czekać na swoją szansę. Dodatkowo stwierdził on, że rozumie, dlaczego Ten Hag zdecydował się dokonać zmian w swoim zespole.

Luke Shaw po słabym początku sezonu stracił miejsce w wyjściowej jedenastce Manchesteru United. Miejsce Anglika w zespole zajął sprowadzony latem Tyrell Malacia, który od pierwszych dni swojej przygody na Old Trafford pokazuje się z dobrej strony.

W krótkim wywiadzie dla talkSport Shaw postanowił opowiedzieć o oczekiwaniu na grę w Manchesterze United. Anglik ujawnił, że rozumie decyzję Ten Haga i zamierza nadal pracować, aby być gotowym w przypadku otrzymania następnej szansy.

– Wydaje mi się, że Ten Hag, nasz szkoleniowiec wie o moich umiejętnościach. On wie, do czego jestem zdolny. Kilkukrotnie rozmawialiśmy o tym – mówił Luke Shaw dla talkSport.

– Zrozumiałe jest, że początek sezonu nie był wystarczająco dobry w naszym wykonaniu. Ja też się z tym zgadzam. Ten Hag był zmuszony do dokonania kilku zmian, co musiałem zaakceptować. Oczywiście zaakceptowałem je.

– Jedyne, co teraz mogę zrobić to ciężko pracować i czekać na kolejną okazję do gry. Obojętnie czy będzie to spotkanie w ramach Premier League lub starcie pucharowe. Po prostu muszę być gotowy oraz grać na wymaganym poziomie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze