manutd.com

“The Times”: dwóch ważnych zawodników Man Utd ominie nadchodzące derby Manchesteru

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz Paul Hirst z “The Times” donosi, że dwóch napastników Manchesteru United najprawdopodobniej nie zagra w nachodzących derbach Manchesteru. Braki kadrowe podopiecznych Ten Haga miały być widoczne na ostatnich sesjach treningowych.

Przerwa reprezentacyjna dobiegła już praktycznie do końca, więc tylko godziny dzielą nas od wznowienia rozgrywek klubowych. Pierwszym spotkaniem Manchesteru United po krótkiej przerwie będą derby Manchesteru z “Obywatelami”.

Mecz odbędzie się w niedzielę, 2 października o 15:00 zgodnie z pierwotnym planem. Jednak jak się okazuje, nadchodzące spotkanie nie będzie należeć do najłatwiejszych.

Pierwszą sprawą jest wybitna forma Erlinga Haalanda w klubowych rozgrywkach. Natomiast drugą kwestią są problemy w formacji ofensywnej Manchesteru United.

Zdaniem “The Times” Anthony Martial oraz Marcus Rashford mają nie zagrać w nadchodzącym derbowym starciu. Wymienieni gracze mieli nie trenować na ostatnich sesjach treningowych. Uraz Rashforda nie ma być aż tak poważny, jak ten którego doznał Martial.

Oprócz tego nadal nieznane są losy Harry’ego Maguire’a. Kapitan Manchesteru United również miał nie trenować w środę ze względu na kontuzję uda. Anglik urazu nabawił się w meczu Anglii z Niemcami.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze