manutd.com

“The Telegraph”: Harry Maguire ominie derby Manchesteru

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik “The Telegraph” podaje, że kapitan Manchesteru United Harry Maguire nie zagra w nachodzących derbach Manchesteru. Środkowy obrońca najwcześniej ma pojawić się w składzie meczowym w ramach starcia Ligi Europy z Omonią Nikozja.

Reprezentant Anglii doznał urazu mięśniowego w ostatnim starciu “Synów Albionu” z Niemcami. Dotychczasowe doniesienia sugerowały, że nie trenował on z resztą drużyny po powrocie do klubu. Natomiast zdaniem Jamesa Duckera z “The Telegraph” nie ujrzymy go w kadrze w nadchodzącym meczu.

W niedzielę “Czerwone Diabły” zagrają z “Obywatelami” w ramach Premier League. Jednakże uraz Harry’ego Maguire’a miałby go wykluczyć z tego spotkania. Anglik w przypadku pozytywnej oceny sztabu miałby powrócić do kadry meczowej przed spotkaniem z Omonią Nikozja.

Tymczasem jeśli chodzi o formację ofensywną, to w pierwszej jedenastce w meczu z Manchesteru City ujrzymy Cristiano Ronaldo. Portugalczyk miałby zaliczyć swój pierwszy mecz w wyjściowym zespole Manchesteru United od kilku tygodni. Występ “CR7” ma być bezpośrednio związany z urazami Marcusa Rashforda oraz Anthony’ego Martiala.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze