BETFAN - legalny, polski bukmacher

BETFAN z szaloną ofertą! Kurs 50.0 na wygraną Manchesteru United lub City!

Redakcja ManUtd.pl
Zmień rozmiar tekstu:

Derby Manchesteru już jutro! „Czerwone Diabły” wygrały cztery ligowe spotkania z rzędu, w tym z Arsenalem i Liverpoolem. „Obywatele” z kolei w tym sezonie jeszcze nie przegrali w Premier League. Czy ekipa Erika ten Haga przedłuży tę serię zwycięstw? Jeśli tak sądzicie, to mamy dla Was ZNAKOMITĄ okazję!

Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował specjalną promocję dla kibiców Manchesteru United. Osoby, które zarejestrują się z kodem MANUTDPL lub z TEGO linku, mają niepowtarzalną możliwość obstawienia zwycięstwa Manchesteru United (lub City 😊) po kursie 50.0!

Żeby wziąć udział w akcji, należy po rejestracji dokonać depozytu na minimum 55 zł, a następnie skorzystać z MEGA kursu w TYM miejscu. Maksymalnie stawka wynosi 5 zł, co oznacza, że jeśli Man Utd wygra, to oprócz kibicowskiej radości zarobicie – po odjęciu podatku – 220 zł w gotówce. Potwierdzamy, że środki trafiają na konto główne i sami decydujecie, co z nimi robicie dalej.

Jeśli zastanawiacie się dlaczego minimalna wpłata wynosi 55 zł, mamy dla Was kolejne dobre wieści. Pozostałe 50 zł (5 zł wykorzystujecie przecież na zakład na wygraną United) możecie przeznaczyć na zakład bez ryzyka, którego szczegóły są opisane w TYM miejscu. W skrócie: jeśli nie wejdzie, otrzymacie zwrot 100% stawki (do 600 zł).

Jeśli lubicie dodatkową adrenalinę przy oglądaniu spotkań ukochanego zespołu, lepszej oferty na ten mecz nie znajdziecie. Życzymy Wam zatem, abyście w niedzielę świętowali podwójnie!

________________________

🔞 Oferta skierowana do pełnoletnich kibiców.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze