manutd.com

Christian Eriksen dla BBC po porażce z Man City: możemy winić wyłącznie siebie

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Christian Eriksen postanowił udzielić pomeczowego wywiadu BBC. Duńczyk zagrał w przegranym 3:6 starciu z Manchesterem City i asystował przy jednym z trafień swojej drużyny. Według niego zespół musi pogodzić się z porażką i ruszyć dalej.

“Czerwone Diabły” wznowiły rozgrywki klubowe pojedynkiem derbowym z Manchesterem City. Niestety podopieczni Erika ten Hag nie zaprezentowali się najlepiej i ostatecznie przegrali z lokalnymi rywalami aż 3:6. Hat-tricki dla “Obywateli” zdobyli Erling Haaland oraz Phil Foden.

Była to kolejna tego typu wpadka Manchesteru United w tym sezonie. Wcześniej w 2. kolejce klub z Old Trafford przegrał aż 0:4 z Brentfordem. Po przegranych derbach Manchesteru wywiadu BBC postanowił udzielić były zawodnik “The Bees” oraz aktualny gracz “Czerwonych Diabłów” Christian Eriksen.

– Głównym celem w tym spotkaniu powinno być skupienie się na nas samych. Jednak jest wiele rzeczy, które musimy zmienić. Naszej postawy nie można zaakceptować – mówił Eriksen.

– Musimy przełknąć tę ciężką dla nas porażkę. Teraz chodzi o to, aby odbić się od dna i pokazać charakter. Musimy coś takiego zrobić.

– Jest to bardzo ciężkie dla nas wszystkich, był to bardzo ciężki dzień w pracy. Wstaliśmy z łóżka lewą nogą, a oni mieli bardzo dużo dobrych okazji od pierwszego gwizdka. Za wynik możemy winić wyłącznie siebie.

– Przeanalizujemy naszą grę jako zespół. Jutro mamy spotkanie z menedżerem, ponieważ chcemy wiedzieć, co poszło nie tak.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze