rbleipzig.com

The Athletic: Christopher Nkunku coraz bliżej Chelsea

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

David Ornstein z The Athletic donosi, że Christopher Nkunku jest coraz bliżej przenosin do Chelsea w następnym letnim oknie transferowym. Według dziennikarza francuski zawodnik miał zawrzeć już ustne porozumienie z londyńskim klubem.

Dotychczas w sprawie Nkunku wymieniano takie zespoły jak Manchester United oraz Paris Saint-Germain. Gracz RB Lipsk był jednym z głównych celów Ralfa Rangnicka, lecz z odejściem szkoleniowca z Manchesteru United oraz przedłużeniem kontraktu Nkunku temat transferu upadł.

W ostatnim tygodniu niespodziewanie media donosiły, że Nkunku miał przejść badania medyczne przed transferem do Chelsea. Londyńska drużyna nadal przechodzi przebudowę pod nowymi właścicielami, co wiąże się z próbą zabezpieczenia transferu zawodnika na następne letnie okienko.

Teraz David Ornstein z The Athletic podaje, że francuski zawodnik miał zawrzeć już ustne porozumienie z londyńskim zespołem. Oprócz tego Chelsea ma być gotowa złożyć ofertę równą klauzuli odstępnego gracza RB Lipsk (60 milionów euro).

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze